30.08.2011. / 14:56

SP u atletici: Horvat 15. na 400 metara s preponama

U svojoj je, prvoj kvalifikacijskoj skupini Horvat zauzela posljednje, osmo mjesto s vremenom 57.02 sekunde

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaHrvatska predstavnica u disciplini 400 metara s preponama, Nikolina Horvat, nije uspjela izboriti finale na Svjetskome atletskom prvenstvu u južnokorejskom Daeguu.

U svojoj je, prvoj kvalifikacijskoj skupini Horvat zauzela posljednje, osmo mjesto s vremenom 57.02 sekunde. Od pobjednice utrke, Bugarke Vanije Stambolove, bila je sporija 2.30 sekundi.

Ukupno je, gledajući obje skupine, Svjetsko prvenstvo završila kao 15. preponašica svijeta na 400-metarskoj dionici.

SP u atletici: Oduzeta bronca Etiopljaninu Mergi

Imane Merga, dugoprugaš iz Etiopije, nije se dugo radovao osvojenoj brončanoj medalji na 5000 metara utrci Svjetskog atletskog prvenstva, koje je u… Više