04.09.2011. / 20:06

Video - Brazilska Serie A: Rivaldo i u 40. zabija majstorski

Foto: WikipediaFoto: WikipediaPobjedničkim je golom u 60. minuti, za 2-1 pobjedu na gostovanju kod Figueirensea u 21. kolu brazilske Serije A, 39-godišnji Rivaldo doveo Sao Paulo na drugo mjesto prvenstvene ljestvice...

Iskusni je napadač ušao u igru uoči početka drugog poluvremena. U 60. je minuti lukavo izbjegao zamku zaleđa posljednje linije domaće momčadi i potom majstorski, sa zadrškom, matirao domaćeg vratara Wilsona.

Rivaldu je to treći ovosezonski prvenstveni pogodak za ponajbolju brazilsku momčad.

Aktualni prvaci, nogometaši Fluminensea, pred svojom su publikom u Rio de Janeiru pobijedili Atletico Goianiense 3-2 probivši se na sedmo mjesto ljestvice. Vodstvo gostiju (2-0) preokrenuli su u posljednjih desetak minuta utakmice. Dva je gola pritom zabio bivši brazilski reprezentativni napadač Rafael Sobis.