12.09.2011. / 11:15

Le Championnat, video: Pastore ponovno čovjek odluke za PSG

Ovoljetno pojačanje PSG-a Javier Pastore bio je strijelac jedinog pogotka na Parku prinčeva u jednoj vrlo izjednačenoj utakmici što se prilika tiče

Javier Pastore Javier Pastore PSG je s minimalnih 1-0 bio bolji od Bresta u posljednjem susretu 5. kola francuske nogometne lige odigranom u nedjelju navečer.

Ovoljetno pojačanje PSG-a Javier Pastore bio je strijelac jedinog pogotka na Parku prinčeva u jednoj vrlo izjednačenoj utakmici što se prilika tiče. Pastore je zabio u 68. minuti nakon asistencije Meneza koji je Argentinca odlično poslužio u sredini kaznenog prostora, a ovaj je lukavim udarcem prevario gostujućeg vratara, ali i trojicu obrambenih igrača Bresta koji su krenuli blokirati njegov udarac.

U ranijim susretima Montpellier je također s minimalnih 1-0 slavio protiv Nice, te je tom pobjedom ostao na vrhu prvenstvene ljestvice. Jedini pogodak na utakmici djelo je Souleymana Camare iz 74. minute susreta.

Nancy i Auxerre podijelili su podove odigravši dosadnih 0-0.