13.09.2011. / 11:44

Primera: Cazorla i Joaquin po dva komada za 4-0 Malage

Nakon poraza na startu u 2. kolu (1. kolo je preskočeno zbog štrajka) u gostima kod regionalnog rivala Seville 2-1, nogometašui Malage iskupili su se pred svojim navijačima uvjerljivom pobjedom protiv novog prvoligaša. Dvostruki strijelci za domaću momčad bili su Santi Cazorla u 4. i 48. minuti, odnosno Joaquin u 25. i 72. minuti.

Cazorla je zabio za Malagu i u prošloj utakmici protiv Seville.

Malaga je prvom pobjedom ove sezoneu Primeri skočila na 8. mjesto na ljestvici, dok je Granada posljednja bez osvojenog boda i uz gol-razliku 0-5.

Primera, 3. kolo:

Malaga - Granada 4-0 (Cazorla 4, 48, Joaquin 25, 72)

Ruud van Nistelrooy okončao karijeru

Legendarni nizozemski napadač Ruud van Nistelrooy (35) objavio je kraj svoje sjajne nogometne karijere započete davne 1993. godine. Malaga je u… Više