15.09.2011. / 12:29

Autor: Totalsport , Nacional.hr

Marcelo: Nisam se bacio, Leko me je dodirnuo

- Suđenje je bilo vrlo loše za nas, ali na to smo već navikli. Sramota!

Marcelo (Wikipedia)Marcelo (Wikipedia)Unatoč uspješnom startu u novom izdanju Lige prvaka i pobjedi u Maksimiru protiv Dinama (1-0), u redovima Real Madrida i dan nakon utakmice više pričaju o suđenju nego o osvojenim bodovima.

Posebno su u "kraljevskom klubu" ljuti što Jerko Leko u drugom poluvremenu nije dobio drugi žuti karton nakon starta na Cristianu Ronaldu koji je nakon utakmice pokazivao gležanj obliven krvlju. Drugi žuti karton je, pak, u 73. minuti dobio Marcelo i to zbog pokušaja iznuđivanja jedanaesterca. Brazilac je uvjeren da je norveški sudac Svein Oddvar Moen i tu pogriješio.

- Nisam se bacio, Leko me je dodirnuo - požalio se Marcelo za Marcu, uz dodatak:

Dodajmo kako je trener Real Madrida Jose Mourinho ipak odlučio gledati utakmicu. Sjedio je u svečanoj loži skriven šiltericom.