26.09.2011. / 11:26

Serie A: Osvaldo donio Romi prvu pobjedu

Roma je bila daleko bolja

Pablo Daniel Osvaldo Pablo Daniel Osvaldo U četvrtom nastupu, odnosno utakmici 5. kola talijanske Serije A, nogometaši Rome su upisali i prvu pobjedu. Gostovali su kod Parme odakle se vraćaju s pobjedom 1-0.

Utakmicu je početkom drugog dijela, u 50. minuti, odlučio Osvaldo, a ogled zapravo možemo podijeliti na dio prije i poslije pogotka. Do te 50. minute Roma je bila daleko bolja. Diktirala je tempo, stvarala šanse, pogađala okvire vratiju (Totti), ali se nakon gola sve promijenilo.

Od tog trenutka je Roma daleko više pazila na svoja vrata, a domaćin je dobio razlog više jurišati prema naprijed. No, za razliku od gostiju igrači Parme nisu pronašli put do suparničke mreže, pa je sve ostalo samo na tom jednom pogotku Osvalda.