03.10.2011. / 13:09

EBEL liga: Medvjedima jedan bod u Szekesfehervaru

''Medvjedi'' su u ovoj utakmici dva puta vodili u prvoj trećini, strijelci su bili Morency u 10. i MacAuilay u 18. minuti, ali se mađarska momčad dva puta vratila u igru

Igrači MedveščakaIgrači MedveščakaMomčad Albe Volan pobijedila je kao domaćin zagrebački Medveščak u produžetku s 3-2 (1-2, 1-0, 0-0, 1-0) u ogledu 8. kola regionalne EBEL lige.

Bilo je to ukupno sedmo gostovanje Medveščaka kod Albe Volan i sedmi poraz zagrebačkog kluba. Očito je da Zagrepčanima ovo gostovanje ne leži. ''Medvjedi'' su u ovoj utakmici dva puta vodili u prvoj trećini, strijelci su bili Morency u 10. i MacAuilay u 18. minuti, ali se mađarska momčad dva puta vratila u igru.

U petoj minuti produžetka je Sofron zabio gol kojim je svojoj momčadi osigurao dva boda, dok je Medveščaku ostao jedan.

Tako su Zagrepčani i drugu rundu zaredom izgubili u produžetku. Isto im se dogodilo i u prošlom kolu, u Zagrebu protiv Olimpije, također s 3-2.

Medveščak zauzima šesto mjesto na ljestvici s 8 bodova iz sedam nastupa.

EBEL liga, 8. kolo:

Alba Volan - Medveščak 3-2 u produžetku

Olimpija - Vienna Capitals 2-1 nakon penala

Linz - Salzburg 6-4

Graz 99ers - Jesenice 3-2

KAC - Znojmo 5-1

Redoslijed: 1. KAC 13 (7), 2. Olimpija 13 (8), 3. Linz 12 (7),4. Alba Volan 9 (8), 5. Graz 99ers 8 (8), 6. Medveščak 8 (7), 7. Salzburg 8 (7), 8. Vienna Capitals 8 (7), 9.Villach 4 (7), 10. Znojmo 4 (7), 11. Jesenice 3 (7)

Anthony Yelovich potpisao za Medveščak

KHL Medveščak Zagreb nastavlja s popunjavanjem rostera za iduću sezonu. Napadačima Alexu Leavittu, Nathanu Perkovichu, Curtisu Fraseru i Adamu… Više