07.10.2011. / 11:25

Eurokvalifikacije, U21: Španjolska lako protiv Hrvatske

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaMlada hrvatska nogometna reprezentacija poražena je u 3. kolu pete skupine kvalifikacija za Europsko U21 prvenstvo 2013. godine od Španjolske s 2-0.

Utakmica je igrana u Gradskom vrtu u Osijeku, a Hrvatska je primila po jedan gol u oba poluvremena.

Momčad Ive Šuška prvi je gol primila u 18. minuti kada je mrežu zatresao igrač Atletico Madrida Koke, da bi konačnih 2-0 krasnim udarcem ljevicom s ruba kaznenog prostora postavio napadač Benfice Rodrigo Moreno.

Na ljestvici kvalifikacijske skupine 5 Španjolska ima maksimalan učinak od devet osvojenih bodova iz tri susreta, dok je Hrvatska i dalje bez boda uz gol-razliku 0-7.