17.10.2011. / 12:54

Kraj sezone za Gudjohnsena

U 45. minuti prvog dijela, prilikom sudara s gostujućim vratarom Francom Costanzom, Gudjohnsenu je pukla tibija i fibula desne noge što ujedno znači i kraj sezone za islandskog reprezentativca

Eidur GudjohnsenEidur GudjohnsenGrčki nogometni klub AEK iz Atene ostao je do kraja sezone bez jednog od najboljih igrača momčadi, Islanđanina Eidura Gudjohnsena, koji je slomio nogu za vrijeme subotnje prvenstvene utakmice protiv Olympiacosa.

U susretu 6. kola grčke nogometne lige AEK je na svom stadionu dočekao prvaka Olympiacos u utakmici koja je završila bez pobjednika (1-1). U 45. minuti prvog dijela, prilikom sudara s gostujućim vratarom Francom Costanzom, Gudjohnsenu je pukla tibija i fibula desne noge što ujedno znači i kraj sezone za islandskog reprezentativca. Gudjohnsen je već u nedjelju bio podvrgnut operaciji nakon koje su liječnici priopćili lošu vijest klubu iz Atene da je sezona za njega gotova.

Islanđanin (33) je ovog ljeta stigao u AEK potpisavši dvogodišnji ugovor.

Barcelona pozvala Eto'a na proslavu šest naslova

Barcelonini nogometaši uoči subotnje prvenstvene utakmice protiv Villarreala proslavit će na igralištu stadiona Camp Nou zajedno s navijačima… Više