24.10.2011. / 11:13

Serie A: Pobjedom kod Bologne Lazio izbio na 2. mjesto

Momčad Edoarda Reje sada ima 14 bodova, samo bod manje od vodećeg Udinesea

Nogometaši LaziaNogometaši LaziaU posljednjoj utakmici osmog kola talijanske Serije A nogometaši Lazija slavili su na gostovanju kod Bologne 2-0.

Nakon vodstva koje su nogometaši Lazija prenijeli iz prvog dijela a realizirali autogolom Roberta Acquafresce u 23. minuti, u drugom poluvremenu prvi gol u dresu novog tima postigao je bh. reprezentativac Senad Lulić.

Igrala se 48. minuta, loptu je na kratko primio Djibril Cisse te proslijedio Luliću koji s vrha šesnaesterca desnom nogom pogađa donji lijevi kut golmana domaće momčadi za 0-2. Lulić je igru napustio u 87. minuti a zamijenio ga je Giuseppe Sculli.

Ovom pobjedom Lazio je na ljestvici Serije A napredovao za čak tri mjesta te prestigao do ovog susreta drugoplasirani Juventus. Momčad Edoarda Reje sada ima 14 bodova, samo bod manje od vodećeg Udinesea.