29.10.2011. / 16:54

Jelavić strijelac u pobjedi Rangersa

ArhivaArhivaNapadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikica Jelavić upisao se u listu strijelaca u 2-1 gostujućem trijumfu njegovih Glasgow Rangersa protiv Aberdeena...

Zabio je Jelavić u 69. minuti iz jedanaesterca za vodstvo Rangersa 2-0 nakon prethodnog prekršaja Darrena Mackiea na Saši Papcu u kaznenom prostoru. Jelavić je pucao posred gola, a vratar Aberdeena David Gonzalez nije bio niti blizu obrane. Bio je to sedmi prvenstveni ovosezonski gol bivšeg napadača Hajduka u njegovom 12. nastupu.

Jelavić je odigrao svih 90 minuta, a Rangersi su upisali 11. ovosezonsku pobjedu i predvode suvereno prvenstvenu ljestvicu s čak 12 bodova viška (i utakmicom viška) ispred drugoplasiranog Motherwella.

Jelavić: Ispuniti ćemo očekivanja navijača

U razgovoru za Evertontv napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikica Jelavić izrazio je optimizam i vjeru da zajedno sa suigračima na Euru može… Više