07.11.2011. / 12:10

Le Championnat: Bordeauxu i PSG-u po bod

U posljednjoj utakmici 13. kola PSG je gostovao kod Bordeauxa gdje je uzeo jedan bod (1-1)

Igrači PSG-aIgrači PSG-aNogometaši PSG-a su i dalje na vrhu ljestvice francuskog Le Championnata, no prednost pred glavnom pratnjom nisu podigli. Ispred Montpelliera i dalje imaju tri boda viška.

U posljednjoj utakmici 13. kola PSG je gostovao kod Bordeauxa gdje je uzeo jedan bod (1-1). Oba su pogotka postignuta u ranoj fazi igre i to sjajnim udarcima glavama. Prvo je Sissoko doveo goste u vodstvo u 10. minuti debitantskim pogotkom u PSG-ovu dresu, nakon što je stajajući sjajno trznuo glavom, a lopta se doslovno zabila u mrežu ostavivši domaćeg vratara bez ikakve mogućnosti da je uhvati.

No, uzvrat je uslijedio samo tri minute kasnije kada je Gouffran odlično utrčao i u letu uhvatio loptu glavom za izjednačenje.

Do kraja utakmice su i jedni i drugi imali brojne šanse za pobjedu, no sve je ostalo na spomenutih 1-1.