17.11.2011. / 10:21

Druga pobjeda Gospića

Od samog početka utakmice ekipa Stipe Bralića je zavladala terenom

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaKošarkašice Gospića CO ostvarile su drugu pobjedu u ovosezonskom izdanju Eurolige. U 6. kolu skupine C u Češkoj su svladale Brno s 80-61.

Od samog početka utakmice ekipa Stipe Bralića je zavladala terenom. Gospićanke su prvu četvrtinu riješile u svoju korist s 30-15, prednost je nastavila rasti sve do velikih 69-36 na kraju treće četvrtine. U posljednjem su periodu hrvatske prvakinje ipak malo popustile i dozvolile Čehinjama da smanje razliku na konačnih minus 19.

Najbolje su kod Gospića bile Kalisha Keane s 19 poena i osam skokova te Marija Vrsaljko s 19 koševa i sedam uhvaćenih lopti.

Sljedeću utakmicu u Euroligi Bralićeve košarkašice igraju za tjedan dana pred svojim navijačima protiv Wisle.

Euroliga košarkašica, 6. kolo skupine C:

Brno - Gospić CO 61-80

Wisla - Rivas Ecopolis (kasnije)

BLMA - Montpellier (kasnije)

Taranto - Spartak (četvrtak)

Redoslijed: 1. Wisla 4-1 (-1), 2. Montpellier 3-2 (-1), 3. Spartak 3-2 (-1), 4. Rivas Ecopolis 3-2 (-1), 5. Košice 3-2 (-1), 6. Gospić CO 2-4, 7. Taranto 2-3 (-1), 8. Brno 1-5

Euroliga košarkašica: Poraz Gospića nakon produžetka

Košarkašice Gospića doživjele su i osmi poraz u skupini C Eurolige. Poražene su na gostovanju u Francuskoj kod Montpelliera nakon produžetaka 89-81.… Više