21.11.2011. / 10:40

Primera: Zbog napada na suca prekinuta utakmica Granade i Mallorce

Naime, pomoćni sudac je okrvavljen dotrčao do glavnog nakon što ga je s tribina pogodio mobitel u glavu

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaU 63. minuti susreta 13. kola španjolske nogometne lige između Granade i Mallorce jedan od pomoćnih sudaca s tribina je pogođen mobitelom. Glavni sudac je odmah prekinuo susret.

Posljednja utakmica 13. kola Primere prekinuta je u 63. minuti zbog napada na pomoćnog suca pri rezultatu 2-1 za domaćine. U samo pet minuta Granada je preokrenula vodstvo gostiju, a nedugo potom dogodio se incident zbog kojeg je glavni sudac Clos Gomez poslao igrače u svlačionicu i prekinuo dvoboj.

Naime, pomoćni sudac je okrvavljen dotrčao do glavnog nakon što ga je s tribina pogodio mobitel u glavu. Policija je navodno već uhitila počinitelja, međutim glavni sudac je odlučio da se utakmica neće nastaviti.

Inače, gosti su vodili od 24. minute golom Victora, a Granada je preko Siqueira u 54. i Martinsa u 59. minuti došla do preokreta.

Primera, 13. kolo:

Granada - Mallorca 2-1, prekid u 63. minuti (Siqueiro 54, Martins 59 / Victor 24)

Atletico Madrid - Levante 3-2 (Pizzi 69, Adrian 75, Diego 83 / Torres 72, Suarez 90+2)

Real Sociedad - Espanyol 0-0

Sporting Gijon - Getafe 2-1 (Trejo 45+5, Novo 89 / Miku 35) Barrada 59, 61 ck

Osasuna - Rayo Vallecano 0-0

Sevilla - Athletic Bilbao 1-2 (Navas 15 / Iraola 6, De Marcos 71)

1. Real Madrid 12 10 1 1 42-9 +33 31
2. Barcelona 12 8 4 0 38-6 +32 28
3. Valencia 12 7 3 2 19-12 +7 24
4. Levante 12 7 2 3 19-12 +7 23