22.11.2011. / 11:39

Primera: Malaga bolja od Racinga

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaUtakmicom Racinga i Malage u Santanderu kompletirano je 13. kolo španjolskog nogometnog prvenstva. Na kraju je slavila Malaga s 3-1 i tako upisala svoju drugu gostujuću pobjedu sezone.

Sva četiri gola postignuta su u drugom poluvremenu. Mrežu "fenjeraša" Racinga načeo je Isco u 48. minuti, a na dva gola razlike Malaga je pobjegla autogolom Alvara Gonzaleza iz 66. minute. Tračak nade domaćinu je donio Manuel Arana Rodriguez golom u 70. minuti, ali je točku na i za pobjedu Malage u posljednjim trenucima susreta postavio Sebastian Fernandez.

Pobjedom je Malaga skočila na peto mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Racing ostao prikovan na samom dnu s tek devet osvojenih bodova u 12 utakmica.

Primera, 13. kolo:

Racing Santander - Malaga 1-3 (Arana 70 / Isco 48, Gonzalez 66-ag, Fernandez 89)

Redoslijed: 1. Real Madrid 31, 2. Barcelona 28, 3. Valencia 24, 4. Levante 23, 5. Malaga 20...20. Racing 9

Ruud van Nistelrooy okončao karijeru

Legendarni nizozemski napadač Ruud van Nistelrooy (35) objavio je kraj svoje sjajne nogometne karijere započete davne 1993. godine. Malaga je u… Više