23.11.2011. / 10:58

Liga prvaka: Inter osigurao prvo mjesto

Talijane je u vodstvo doveo 23-godišnji argentinski veznjak Ricardo Alvarez u 18. minuti nakon lijepoga duplog pasa sa sunarodnjakom u napadu, Diegom Militom

Nogometaši Inter MilanaNogometaši Inter MilanaU Trabzonu su nogometaši Trabzonspora i Intera odigrali 1-1 u srazu petog kola B skupine Lige prvaka.

Tom su pobjedom Talijani osigurali osminu finala kao prva momčad skupine, dok je Trabzonspor samostalno izbio na drugo mjesto s bodom prednosti pred Lilleom i moskovskim CSKA-om.

Talijane je u vodstvo doveo 23-godišnji argentinski veznjak Ricardo Alvarez u 18. minuti nakon lijepoga duplog pasa sa sunarodnjakom u napadu, Diegom Militom. Debitantski je to pogodak mladog ljevaka, koji je ovog ljeta stigao iz Velez Sarsfielda za 12 milijuna eura.

Samo pet minuta kasnije izjadnačio je turski reprezentativac Halil Altintop udarcem s 20-ak metara.

U posljednjem kolu Lille, koji je u ranijem terminu pobijedio kod CSKA-a u Moskvi 2-0, drži stvari u svojim rukama jer na svom stadionu dočekuje Trabzonspor. Pobijede li, Francuzi idu dalje.

Liga prvaka, 5. kolo, skupina B:

CSKA - Lille 0-2 (V. Berezuckij 49-ag, Sow 64)

Trabzonspor - Inter 1-1 (Altintop 23 / Alvarez 18)

Ljestvice: 1. Inter 10, 2. Trabzonspor 6, 3. Lille 5, 4. CSKA 5.

skupina C:

Manchester United - Benfica 2-2 (Berbatov 30, Fletcher 59 / Jones 3-ag, Aimar 61)

Otelul - Basel 2-3 (Giurgiu 75, Antal 81 / Frei 10, 14, Streller 37)

Redoslijed: 1. Manchester United 9, 2. Benfica 9, 3. Basel 8, 4. Otelul 0.

EURO: Njemačka slavila na startu

U utakmici 1. kola skupine B na EURU Njemačka je u Lavovu svladala Portugal sa 1-0 (0-0), a pobjednički gol zabio je Gomez (72). Njemačka je ulogu… Više