24.11.2011. / 15:01

Utakmica Granada - Mallorca bit će dovršena pred praznim tribinama

Dvoboj je, podsjetimo, prekinut u 61. minuti nakon što je pomoćni sudac pogođen kišobranom u glavu

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaPrekinuta utakmica 13. kola španjolske Primere između Granade i Mallorce bit će dovršena pred praznim tribinama, odlučila je u srijedu Natjecateljska komisija Španjolskog nogometnog saveza.

Dvoboj je, podsjetimo, prekinut u 61. minuti nakon što je pomoćni sudac pogođen kišobranom u glavu. Za incident je osumnjičen maloljetni marokanski državljanin koji je svega nekoliko sati kasnije identificiran i uhićen.

U trenutku prekida Granada je vodila s 2-1 i premda joj je prijetio poraz 3-0 za ''zelenim stolom'', ipak će dobiti priliku sačuvati tri boda, doduše bez podrške navijača. Uz to, u blagajnu Španjolskog nogometnog saveza Andalužani moraju uplatiti 6000 eura, a u slučaju ponavljanja sličnog incidenta, stadion Los Carmenes će biti zatvoren.

Datum odigravanja nastavka utakmice bit će određen naknadno.

Na sjeveru Kosova nakon jutrošnjih incidenata i ozljeđivanja tri osobe situacija se smiruje, izvještava Tanjug. Sve barikade koje vode prema Zvečanu… Više