05.12.2011. / 11:26

Premiership: Wolves pobijedio Sunderland

Razočarani gledatelji na Goodison Parku vidjeli su jedini pogodak na utakmici u mreži svojih miljenika i to u 15. minuti utakmice

Foto. IlustracijaFoto. IlustracijaU 14. kolu engleskog nogometnog prvenstva Stoke City je na gostovanju kod Evertona slavio s minimalnih 1-0, dok su nogometaši Wolvesa preokrenuli Sunderland i slavili 2-1.

Razočarani gledatelji na Goodison Parku vidjeli su jedini pogodak na utakmici u mreži svojih miljenika i to u 15. minuti utakmice. Strijelac je bio obrambeni igrač Stokea, Nijemac Robert Huth, kojem je to ujedno bio i prvi pogodak sezone. Ovom pobjedom Stoke je skočio za četiri mjesta na prvenstvenoj ljestvici i sada je osmi. Everton je porazom pao na 10. mjesto.

U drugom nedjeljnom susretu nogometaši Wolvesa okrenuli su zaostatak od 1-0 Sunderlanda i na kraju slavili s 2-1 pred svojim navijačima. Bio je to susret momčadi koje se nalaze blizu zone ispadanja, a Wolves je ovom pobjedom pobjegao od iste na četiri boda.

Kieran Richardson doveo je goste u vodstvo u 52. minuti utakmice, nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka. U razdoblju od 73. do 81. minute nastavka Steven Fletcher s dva je pogotka preokrenuo rezultat u korist svoje momčadi.

Premiership, 14. kolo:

Everton - Stoke City 0-1 (Huth 15)

Wolves - Sunderland 2-1 (Fletcher 73, 81 / Richardson 52)

Di Matteo potpisao dvogodišnji ugovor s Chelseajem

Europski nogometni prvak Chelsea potvrdio je u srijedu da je imenovao talijanskog stručnjaka Roberta Di Mattea svojim trajnim menadžerom. Di Matteo… Više