26.12.2011. / 14:08

Autor: Hina , Nacional.hr

Kostelić osmi sportaš Europe, Đoković najbolji

Aktualni pobjednik Svjetskog kupa u alpskom skijanju Ivica Kostelić zauzeo je osmo mjesto u izboru za najboljeg sportaša Europe u izboru europskih novinskih agencija.

U 54. izdanju izbora koji organizira poljska novinska agencija PAP sudjelovalo je 18 europskih novinskih agencija, među kojima i naša HINA, a Kostelić je osvojio 33 glasa.

Najboljim sportašem "Starog kontinenta" proglašen je srpski tenisač Novak Đoković sa 163 glasa, drugi je svjetski prvak u formuli 1 Nijemac Sebastian Vettel sa 121, a treći njemački košarkaš Dirk Nowitzki sa 62 glasa.

Roland Garros: Đoković izborio finale protiv Nadala

Srbin Novak Đoković, najbolji tenisač svijeta, prvi puta u karijeri ostvario je plasman u finale Roland Garrosa. U polufinalu je pobijedio Švicarca… Više