28.12.2011. / 10:20

Vuković zabio 5 golova, Duvnjak 4, Vori 3

Drago Vuković postigao je 5 golova za svoj Lübbecke, koji je kao domaćin izgubio od Hannovera s 30-26

Drago Vuković Drago Vuković Rukometaši HSV-a pobijedili su kao domaćini Göppingen s 34-29 u susretu 17. kola njemačkog prvenstva, iako su se, pogotovo u prvom poluvremenu, dosta mučili.

Gosti su utakmicu otvorili vodstvom 6-1 u 9. minuti. U 16. su vodili i s osam golova razlike, 10-2. Ipak, HSV je već pred kraj prvog poluvremena uspio povesti po prvi puta. Göppingen je u 50. minuti bio na jednom golu zaostatka, pa je hamburška momćad tek u završnici osigurala pobjedu.

Najefikasniji kod domaćina bio je Pascal Hens sa 7 pogodaka. Što se tiče hrvatskih reprezentativaca, Domagoj Duvnjak postigao je četiri pogotka, Igor Vori je dodao 3, dok se Blaženko Lacković nije upisao u strijelce, baš kao niti Dalibor Anušić kod gostiju.

HSV za vodećim Kielom zaostaje velikih 8 bodova i drži treće mjesto na ljestvici.

Drago Vuković postigao je 5 golova za svoj Lübbecke, koji je kao domaćin izgubio od Hannovera s 30-26. Vuković je bio najbolji strijelac u svojoj momčadi.

Dodajmo da je BiH reprezentativac Damir Doborac postigao četiri gola u domaćoj pobjedi Magdeburga protiv Wetzlara 31-25.

Rukometna Bundesliga, 17. kolo:

HSV - Göppingen 34-29

Flensburg - Balingen 35-22

Hüttenberg - Großwallstadt 29-32

Lübbecke - Hannover 26-30

Magdeburg - Wetzlar 31-25

Redolijed: 1. Kiel 36, 2. Füchse 31, 3. HSV 28, 4. Flensburg 28...

Füchse Berlin izborio Ligu prvaka

Rukometaši Füchse Berlina, čije boje brane hrvatski rukometaši Ivan Ninčević i Denis Špoljarić, osigurali su nastup u Ligi prvaka sljedeće sezone.… Više