09.02.2012. / 10:24

Liga prvaka: Jug bolji od Mladosti na Savi

Jug je tako na Savi zadržao stopostotan učinak i djelomično se osvetio zagrebačkom sastavu za visoki 15-7 poraz u finalu nacionalnog Kupa.

Pokazalo se da je presudna bila treća četvrtina koju je Jug dobio 1-0 golom Andra Bušlje, budući su prve dvije četvrtine otišle na svaku stranu s 3-1, dok je posljednja završila neodlučeno 2-2.

Najbolji strijelac Dubrovčana s tri gola bio je Maro Joković. Isto toliko za "žapce" zabio je Boris Letica.

Inače, i Jug i Mladost već su ranije osigurali plasman u četvrtfinale, a ovom pobjedom dubrovački je sastav osigurao prvo mjesto u skupini i lakšeg protivnika u četvrtfinalu.

U posljednjem kolu Jug na Gružu dočekuje Spandau, dok Mladost gostuje kod Vojvodine u Novom Sadu.

Vaterpolska Liga prvaka, 5. kolo:

skupina B:

Mladost - Jug 6-7 (1-3, 3-1, 0-1, 2-2)

Spandau - Vojvodina 9-8

Redoslijed: 1. Jug 15, 2. Mladost 9, 3. Spandau 4, 4. Vojvodina 1

Vaterpolska Liga prvaka: Jug pokvario učinak hrvatskih klubova

Katastrofalnim porazom u Budimpešti vaterpolisti Juga nisu se uspjeli pridružiti Mladosti i Primorju na Final Fouru Lige prvaka. Iako su na susret… Više