24.02.2012. / 12:02

"Petarda" Medvjeda za vodstvo 3-0

Igrači KHL Medveščaka Igrači KHL Medveščaka Hokejaši Medveščaka pregazili su u Domu sportova češki Znojmo s 5-0 u trećoj utakmici četvrtfinala doigravanja EBEL lige za vodstvo u seriji 3-0.

Znojmo je čvrsto ušao u utakmicu i rano je pokušao doći do vodstva koje bi im dalo poticaja uoči nastavka serije. No, Robert Kristan zaključao je svoja vrata.

Prva trećina tako je završila bez golova, a zagrebački je sastav u furioznih pet minuta druge trećine prelomio susret. Naime, od 21. do 26. minute Medveščak je zabio čak četiri gola i susret je bio riješen. Strijelci su bili Alan Letang, Greg Day, Matt Siddall i Kenneth Macaulay.

U posljednjoj dionici igre igrači Martya Raymonda rutinski su susret priveli kraju, a svoj golgeterski konto podebljao je u 53. minuti Siddall za konačnih 5-0.

Četvrta, potencijalno i zadnja utakmica serije, na rasporedu je u nedjelju u Znojmu.

Anthony Yelovich potpisao za Medveščak

KHL Medveščak Zagreb nastavlja s popunjavanjem rostera za iduću sezonu. Napadačima Alexu Leavittu, Nathanu Perkovichu, Curtisu Fraseru i Adamu… Više