27.02.2012. / 10:05

Cedevita uvjerljiva protiv Heliosa

Već nakon prve četvrtine Cedevita je imala plus 13, a na poluvremenu čak 34 koša prednosti i u nastavku je rutinski odradila posao do kraja

Vedran VukušićVedran VukušićKošarkaši Cedevite bez ikakvih su poteškoća pobijedili Helios u utakmici 19. kola regionalne ABA lige. Slavili su Zagrepčani s 98-72.

Došla je na taj način momčad Dražena Anzulovića do 16. pobjede i učvrstila se na drugom mjestu. Već nakon prve četvrtine Cedevita je imala plus 13, a na poluvremenu čak 34 koša prednosti i u nastavku je rutinski odradila posao do kraja.

Marko Car je s 21 košem bio najefikasniji kod domaćina, a istaknuo se i Miro Bilan s 19 poena i devet skokova. Drago Pašalić je s 28 koševa bio prvo ime u poraženom sastavu.

ABA liga, 19. kolo:

Cedevita - Helios 98-72

Redoslijed: 1. Maccabi 18-1 (-2), 2. Cedevita 16-4 (-1), 3. Partizan 15-6, 4. Budućnost 14-6 (-1), 5. Široki 12-9, 6. Cibona 11-10, 7. Zagreb 11-10...