01.03.2012. / 15:34

Stoner najbrži trećeg dana testiranja u Sepangu

Stonerov najbrži krug u vremenu 2:00.473 bio je 175 stotinki stotinki brže od momčadskog mu kolege Španjolca Danija Pedrose

Casey Stoner (Wikipedia)Casey Stoner (Wikipedia)Aktualni svjetski prvak u MotoGP-klasi Casey Stoner zasjeo je na vrh trećeg i posljednjeg dana testiranja uoči početka nove sezone u Sepangu.

Nakon što je zbog problema s motociklom australski vozač Honde morao propustiti drugi dan testiranja, posljednjeg je dana išlo sve kao podmazano kako za njega, tako i japansku momčad.

Stonerov najbrži krug u vremenu 2:00.473 bio je 175 stotinki stotinki brže od momčadskog mu kolege Španjolca Danija Pedrose. Najbrži iza dviju Hondi bio je Andrea Dovizioso na Tech 3 Yamahi (+0.329), pa Jorge Lorenzo (+0.404).

Deveterostruki svjetski prvak Valentino Rossi na Ducatiju ostvario je tek deseto najbolje vrijeme sa sekundom i 77 tisućinki zaostatka.

Posljednja runda testiranja uoči početka nove sezone održava se u Jerezu između 23. i 25. ovog mjeseca.