02.03.2012. / 16:13

FIS superveleslalom: Pobjeda Saše Tršinski

Dalibor Šamšal je, pak, u superveleslalomu skijaša naistom mjestu zauzeo deveto mjesto sa zaostatkom od 1.85 sekunde za pobjednikom Alekom Glebovim iz Rusije

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaNa današnjoj FIS utrci superveleslaloma u Innerkremsu članica hrvatske C reprezentacije Saša Tršinski osvojila je prvo mjesto s ukupnim vremenom 1:19.13.

Dalibor Šamšal je, pak, u superveleslalomu skijaša naistom mjestu zauzeo deveto mjesto sa zaostatkom od 1.85 sekunde za pobjednikom Alekom Glebovim iz Rusije. Istok Rodeš završio je utrku na 69.mjestu, dok Marko Abramović nije uspio završiti utrku.

U subotu su na rasporedu utrke spusta.

FIS slalomi: Šamšalu dvije pobjede u dva dana

Hrvatski skijaš Dalibor Šamšal ostvario je dvije pobjede u dva dana na FIS utrkama u slalomu u austrijskom Hockaru. U ponedjeljak je Šamšal… Više