05.03.2012. / 11:02

Le Championnat: Rennes srušio Lorient

Rennes je sa po jednim pogotkom u svakom poluvremenu upisao nova tri boda kojima se uzdigao do četvrtog mjesta prvenstvene ljestvice koje vodi u Europu

Domaćin je ovim porazom ispisao najnoviju stranicu klupske povijesti, ali u negativnom smislu. Naime, Lorient je sada na nizu od 11 utakmica u Le Championnatu bez pobjede što je najduži post u povijesti kluba.

Rennes je sa po jednim pogotkom u svakom poluvremenu upisao nova tri boda kojima se uzdigao do četvrtog mjesta prvenstvene ljestvice koje vodi u Europu. Jonathan Pitroipa u 41. i Youssouf Hadji u 79. bili su strijelci, a ujedno i asistenti jedan drugome kod pogodaka.