26.03.2012. / 12:46

EBEL doigravanje: Linz izjednačio na 1-1

Serija se sada opet vraća na led prvopostavljenih Black Wingsa

Foto: Ilustracija (Pixsell)Foto: Ilustracija (Pixsell)U drugoj utakmici finalne serije doigravanja za prvaka austrijske hokejaške lige (EBEL) Linz je u gostima pobijedio Klagenfurt 3-2.

Izjednačili su time Black Wingsi, najbolja momčad osnovnog dijela natjecanja, seriju na 1-1, te najtrofejnijemu austrijskom klubu, koji je dosad u doigravanju izbacio branitelja naslova Red Bull Salzburg te zagrebački Medveščak, nanijeli prvi domaći poraz u ovosezonskom doigravanju.

Utakmicu su gosti riješili pogotkom Irmena za 3-1 vodstvo 12 minuta prije kraja utakmice. Kalt je u 57. minuti, u situaciji s igračem više i izvučenim golmanom Chiodom (6-na-4), uspio tek ublažiti poraz.

Serija se sada opet vraća na led prvopostavljenih Black Wingsa. Treća je utakmica na rasporedu već u utorak.

EBEL doigravanje, finale:

Klagenfurt - Linz 2-3,

serija izjednačena na 1-1

Hokejaši Medveščaka u rujnu u pulskoj Areni

U rujnu ove godine hokejaši zagrebačkog KHL Medveščak u rimskom amfiteatru u Puli odigrat će dvije hokejske utakmice u sklopu regionalne lige EBEL. U… Više