29.03.2012. / 13:33

Copa Libertadores: Poraz Ronaldinhovog Flamenga

Ronaldinho (Reuters)Ronaldinho (Reuters)Flamengo, klub čije boje brani nekad najbolji svjetski nogometaš Ronaldinho, poražen je u 4. kolu skupine 2 Cope Libertadores na gostovanju kod paragvajske Olimpije s 3-2.

Tom je pobjedom Olimpia prestigla Flamengo na drugom mjestu skupine, posljednjem koja vodi u drugu fazu natjecanja dva kola prije kraja.

Prvi od dva gola za Flamengo u 49. minuti, za izjednačenje na 1-1, zabio je bivši napadač moskovskog CSKA i brazilske reprezentacije Vagner Love, upravo na asistenciju Ronaldinha.

No, potom su domaćini preko Zeballosa i Arande otišli na dva gola prednosti, pa je Botinelli u 78. minuti tek ublažio poraz, prvi Flamengov u Copi Libertadores ove sezone.

Inače, vodeći gol za Flamengo zabio je Orteman već u 7. minuti.