02.04.2012. / 12:36

Bundesliga: Remi Hoffenheima i Schalkea

Hoffenheim, pak, šesti put zaredom nije uspio pobijediti na domaćem travnjaku

Igrači Schalkea 04 (Reuters)Igrači Schalkea 04 (Reuters)Utakmicom Hoffenheima i Schalkea je zaključeno 28. kolo Bundeslige. Pobjednika nije bilo, utakmica je završila 1-1, a Schalke se time na trećem mjestu ljestvice odvojio od Borussije (M) na tri boda.

Schalke je spašavao bod na ovom gostovanju, pa je do 1-1 došao u 80. minuti preko svog najboljeg strijelca, Nizozemca Klaas-Jana Huntelaara. Zabio je Huntelaar iz penala, četvrtu utakmicu zaredom u Bundesligi. Inače, došao je do brojke od 23 pogotka ove sezone u prvenstvu, te je s Marijom Gomezom vodeći strijelac lige.

I prvi je pogodak na ogledu postignut iz penala, a na drugoj strani je miran u tom trenutku bio bosanski reprezentativac Sejad Salihović (30. minuta).

Recimo da je Schalke ovim remijem prekinuo niz od tri uzastopne pobjede u Bundesligi. Hoffenheim, pak, šesti put zaredom nije uspio pobijediti na domaćem travnjaku.