02.04.2012. / 12:42

Le Championnat: Rennes i Lyon bez pobjednika

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je za Lyon svih 90 minuta

Nogometaši LyonaNogometaši LyonaUtakmicom Rennesa i Lyona zaključen je nedjeljni program 30. kola francuskog nogometnog prvenstva. Utakmica na stadionu Route de Lorient završila je bez pobjednika 1-1.

Ovom je utakmicom prekinut niz od tri uzastopne pobjede "lavova" iz Lyona, ali gosti mogu na kraju ipak biti sretni osvojenim bodom budući je Rennes bio opasnija momčad, a oustalom i vodili su još od pete minute golom Mevluta Erdinça, pa sve do same završnice.

Konačnih 1-1 u 76. minuti je postavio Lisandro Lopez.

U prvom je poluvremenu vrata Lyona nekim čudesnim obranama spašavao Hugo Lloris, a izjednačujući gol argentinski je napadač zabio iz odbijanca. Prvo je vješto izbjegao zaleđe nakon ubacivanja iz slobodnog udarca, te pogodio stativu, a lopta mu se odbila ravno na nogu, te iz ponovljenog pokušaja nije pogriješio.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je za Lyon svih 90 minuta.