20.04.2012. / 14:17

Rosberg najbrži na drugom treningu

Iza njega svrstao se Red Bullov dvojac Mark Webber i svjetski prvak Sebastian Vettel, dok je četvrto mjesto zauzeo Lewis Hamilton u McLarenu , najbrži na prvome slobodnom treningu

Nico Rosberg (Wikipedia)Nico Rosberg (Wikipedia)Pobjednik prošlonedjeljne utrke Formule 1 u Šangaju za Veliku nagradu Kine, njemački pilot Mercedes GP-a Nico Rosberg, ostvario je najbrže vrijeme drugoga slobodnog treninga na Sakhiru.

Staza koja je domaćin četvrte utrke Svjetskog prvenstva, za Veliku nagradu Bahreina, pri drugom je izlasku bolida na stazu u petak iskristalizirala u vrhu najbolje vozače i najbolje momčadi.

Rosberg je odvozio najbrži krug dana u vremenu 1:32.816 nakon što je na stazi proveo čak 35 krugova. Iza njega svrstao se Red Bullov dvojac Mark Webber i svjetski prvak Sebastian Vettel, dok je četvrto mjesto zauzeo Lewis Hamilton u McLarenu , najbrži na prvome slobodnom treningu.

Michael Schumacher zauzeo je peto mjesto s više od sekunde sporijim vremenom od svoga momčadskog kolege. Iza njega ostali su Jenson Button, Kamui Kobayashi i Fernando Alonso.

9. Romain Grosjean, Lotus-Renault, +1.799
10. Sergio Perez, Sauber-Ferrari, +2.077...

Hamiltonu VN Kanade

Britanski vozač Lewis Hamilton u McLarenu pobjednik je Velike nagrade Kanade, sedme utrke SP-a Formule 1 održane u Montrealu. Hamilton je sedmi… Više