20.05.2012. / 17:46

Atletico Madrid je u prijateljskoj utakmici u Kolumbiji pobijedio America de Cali s 2-1. Falcao se svojski potrudio kako bi se o tom susretu pričalo. Točnije, o njegovom pogotku, kojeg je postigao u 35. minuti za vodstvo svoje momčadi 1-0.

ArihvaArihvaSjajni kolumbijski napadač madridskog Atletica Radamel Falcao zadivio je nogometni svijet fenomenalnim pogotkom kojeg je postigao u svojoj zemlji u prijateljskoj utakmici...

Falcao je poentirao spektakularnim bočnim škaricama nakon ubacivanja Diega iz kornera s desne strane. Nema puno smisla opisivati taj gol, treba ga jednostavno pogledati. Falcaovom pogotku otvoreno su se divili i navijači America de Calija, iako je lopta završila u mreži njihove momčadi.

Inače, Falcao (26) je tek prošlog ljeta stigao na Vicente Calderon, a prva mu je sezona bila i više nego dobra. Najsvjetliji trenutak Kolumbijac je doživio u finalu Europa lige kada je s dva pogotka presudio Athletic Bilbau (3-0). Sveukupno je ove sezone postigao 24 pogotka u Primeri (španjolska prva liga) i 12 u Europa ligi čime je obranio naslov najboljeg strijelca od prošle sezone kada je s Portom uzeo naslov.