13.06.2012. / 14:12

Kišerlovski 11. na četvrtoj etapi

Robert Kišerlovski Robert Kišerlovski Hrvatski biciklist Robert Kišerlovski osvojio je 11. mjesto na četvrtoj etapi utrke Tour de Suisse. Etapu dugu 188.8 kilometara od Aarberga do Trimbacha prošao je u vremenu pobjednika Petera Sagana.

Slovački vozač momčadi Liquigas-Cannondale odjurio je do treće etapne pobjede u samo četiri dana i osme u manje od mjesec dana (računajući utrku Tour of California) u vremenu 4h36:55.

U kišnim uvjetima u završnom sprintu slavio je u pelotonu ispred Španjolca Josea Joaquina Rojasa Gila i Švicarca Michaela Albasinija.

U ukupnom poretku Portugalac Rui da Costa iz Movistar Teama zadržao je vodstvo od osam sekundi ispred drugoplasiranog Francka Schlecka (RadioShack), te 15 ispred trećeplasiranog Čeha Romana Kreuzigera.

Kišerlovski je u ukupnom poretku također zadržao svoju 11. poziciju s 32 sekunde zaostatka za vodećim.

Tour de Suisse: Kišerlovski 13-ti

Robert Kišerlovski osvojio je ukupno 13. mjesto na kraju utrke Tour de Suisse, koja najboljim biciklistima svijeta služi kao generalna proba za Tour… Više