14.06.2012. / 10:59

Isaičevu etapa, Kišerlovski i dalje na 11. mjestu

Robert Kišerlovski Robert Kišerlovski Rus Vladimir Isaičev, član momčadi Katusha, osvojio je petu etapu Tour de Suissea, biciklističke utrke koja se do nedjelje vozi kroz Švicarsku.

Isaičev je snažnim sprintom u završnici etape, koja se vozila do Trimbach/Oltena do Gansingena u dužini od 192.7 kilometara, nadmašio drugoplasiranog Španjolca Rubena Pereza Morena (Euskaltel-Euskadi) i trećeplasiranog Talijana Salvatorea Puccija (Sky). Svi su u cilj ušli u vremenu 4:58:28 sati.

Hrvatski biciklist Robert Kišerlovski (Astana) je etapu završio na 122. mjestu u velikoj skupini koja je za pobjednikom zaostala 11 minuta i sedam sekundi. Budući da su svi vodeći biciklisti ukupnog poretka bili u spomenutoj skupini, Riječanin je ostao na 11. mjestu s 32 sekunde zaostatka za vodećim Portugalcem Ruijem Costom (Movistar).

U četvrtak je na rasporedu etapa od Wittnaua do Bischofszella u dužini od 198.5 kilometara.

Tour de Suisse, 5. etapa (Trimbach/Olten - Gansingen, 192.7km), rezultati:

1. Vladimir Isaičev (Rus / Katusha) 4:58:28

2. Ruben Perez Moreno (Špa / Euskaltel-Euskadi)

Tour de Suisse: Kišerlovski 13-ti

Robert Kišerlovski osvojio je ukupno 13. mjesto na kraju utrke Tour de Suisse, koja najboljim biciklistima svijeta služi kao generalna proba za Tour… Više