16.11.2008. / 15:40

Autor: Katarina Zorić

Svjetski kup u Leviju

Grange pobjednik, Kostelić peti

Na današnjem slalomu Svjetskog kupa u Leviju slavio je framcuski skijaš Jean-Baptiste Grange kojemu je to mu peta pobjeda u karijeri u Svjetskom kupu.

Drugi je bio Amerikanac Bode Miller (+0,79), a treće mjesto osvojio Austrijanac Mario Matt (+0,93).

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je peto mjesto (+1,08). Kostelić je odlično odvozio obje vožnje, a posebice drugi lauf. Međutim, mala greška pred kraj druge vožnje koštala ga je još boljeg plasmana.

Drugi hrvatski predstavnik Dalibor Šamšal, koji je imao startni broj 70, nije završio prvu vožnju današnjeg slaloma.

Myhrer "ukrao" Kosteliću slalomski globus

Andre Myhrer, 29-godišnji švedski skijaš, osvojio je mali Kristalni globus u slalomu ove sezone Svjetskog kupa. U posljednjoj utrci godine doslovno… Više