21.12.2008. / 17:38

Autor: Robert Rudić

Ivan Klasnić ponovo ozlijeđen

Ivan Klasnić ozlijedio je koljeno u 28. minuti utakmice protiv Sochauxa i morat će obaviti detaljne preglede

Na utakmici Nantesa i Sochauxa u 19. kolu francuske nogometne lige, hrvatki napadač Ivan Klasnić napustio je teren već u 28. minuti. Naime, Ivan je već u petoj minuti utakmice prošao dvojicu Sochauxovih igrača i ozlijedio koljeno, a tri minute mu se ukazivala pomoć izvan terena.Još se ne zna hoće li Ivan Klasnić biti na raspolaganju hrvatskog izbornika Slavena Bilića za prijateljske utakmice u veljačiJoš se ne zna hoće li Ivan Klasnić biti na raspolaganju hrvatskog izbornika Slavena Bilića za prijateljske utakmice u veljači
Vratio se u 14.-oj minuti i nakon toga imao puno prilika za zgoditak, ali bi lopta uvijek završila u vratnici ili gredi. Bol nije uspio izdržati i u 28. minuti trener Nantesa, Elie Baup, bio je primoran na promijenu i umijesto Klasnića ulazi Filip Đorđević.
Utakmica je završila 1:1, a strijelac prvog pogotka bio je Mevlut Erding za Sochaux u 69. minuti, a izjednačujuči pogodak za Nantes zabio je Aurelien Capoue u 86. minuti. "Ivan će morati napraviti detaljne pretrage i čekamo rezultate, no žalio se na bolove u koljenu.", rekao je trener Nantesa Elie Baup na kraju utakmice.