30.12.2008. / 13:01

Autor: Ivana Zobenica

Ukić treći puta zaredom nije igrao

Novi trener Toronto Raptorsa Jay Triano ponovno ne želi dati priliku Roku Leniju Ukiću. Naime, sinoć su Raptorsi izgubili 117:111 od Golden State Warriorsa, a Ukić nije igrao ni sekunde

Roko Leni Ukić u svojoj rookie sezoni u Toronto Raptorsima u 23 utakmice igrao je samo 244 minuteRoko Leni Ukić u svojoj rookie sezoni u Toronto Raptorsima u 23 utakmice igrao je samo 244 minuteRoko Leni Ukić nije sudjelovao u porazu svoga Toronta od Golden State Warriorsa. Toronto je na gostovanju izgubio rezultatom 117:111. Kod Warriorsa su najbolji bili Stephen Jackson sa 30 poena uz sedam asistencija i skokova te Marco Belinelli sa 23 poena i šest asistencija dok su za Raptorce sjajnu utakmicu odigrali Chris Bosh koji je postigao 30 poena uz 14 skokova te Jose Calderon koji je na 21 poen pridodao 16 asistencija.

Ovo je već treća utakmica u kojoj trener Raptorsa Jay Triano Ukiću nije dao priliku. Roko je zadnji put zaigrao 22. prosinca protiv Los Angeles Clippersa kada je ostvario jednu asistenciju te jedan neuspješni pokušaj za tri poena u tri minute na terenu. Triano je na klupu Raptorsa došao 3. prosinca nakon što je predsjednik kluba Bryan Colangelo otpustio dotadašnjeg trenera Sama Mitchella.

Anthony Davis: Kobe je čudovište koje želim zaustaviti!

Zvijezda ovogodišnje sezone američke NCAA košarke, Anthony Davis (Kentucky), najavio je velike planove za iduću, svoju prvu, NBA sezonu. Davis je… Više