06.01.2009. / 20:43

Autor: Robert Rudić

David Beckham debitirao za Milan u pobjedi protiv HSV-a

David Beckham odigrao je prvo poluvrijeme, te svoj debi za Milan neće pamtiti po velikoj predstavi, dok su naši reprezentativci, Ivica Olić i Mladen petrić, odigrali dobru utakmicu i bili uspješni u izvođenju jedanaesteraca

David Beckham na posudbi je u Milanu, a nagađa se da se neće vratiti u Los Angeles GalaxyDavid Beckham na posudbi je u Milanu, a nagađa se da se neće vratiti u Los Angeles GalaxyDavid Beckham jučerašnji je trening napustio zbog lakše ozlijede koljena, ali je danas ipak debitirao za Milan u prijateljskoj utakmici protiv HSV-a u Dubaiju i odmah osjetio slast pobjede. Naime, utakmica je završila 1:1, a konačnog pobjednika odlučivali su jedanaesterci koji su pripali Milanu, te su sa rezultatom 4:3 savladali HSV.

Pogotke u regularnom djelu utakmice postigli su Ronaldinho, za Milan, u 62. minuti i u 65. minuti Collin Benjamin, za HSV, nakon što je Olićev pokušaj glavom uspio odbiti Dida. Engleski reprezentativac odigrao je samo prvo poluvrijeme i svoj debi neće pamtiti po velikoj predstavi, dok je jednu od glavnih uloga odigrao naš reprezentativac, Ivica Olić, koji je odigrao cijelu utakmicu, a Mladen Petrić u igru je ušao nakon odmora. Vrijedi napomenuti da su naši reprezentativci bili uspješni u izvođenju jedanaesteraca za HSV, dok su tragičari bili Dennis Aogo i Thiago Neves.

Olić: Namjera mi je povući se iz reprezentacije

Hrvatski 32-godišnji nogometaš Wolfsburga Ivica Olić otvorio je dušu novinaru Tobiasu Altschäfflu u razgovoru za njemački tjednik Sport Bild.… Više