11.04.2009. / 21:34

Autor: Stjepan Marković

Dinamo i dalje vodeći na ljestvici

Osam kola do kraja Dinamo je zadržao prednost od jednog boda ispred Hajduka

Mario MandžukićMario MandžukićMinimalnom pobjedom protiv Intera 1:0 Dinamo je zadržao bodovnu prednost pred Hajdukom, no ono što je zabrinjavajuće za maksimirsku momčad jest loša igra. Dinamo kao i u prethodnim susretima koje je igrao protiv Osijeka i Cibalije nije stvarao izgledne gol prilike.

Modri su nabacivanjima pokušali dovesti svoje napadače u prilike za gol. U poluvremenu Jurčić je u igru uveo Moralesa i Badelja koji su zamijenili Vrdoljaka i Etta. Morales je unio malo živosti u Dinamovu igru, no nije donio potrebnu prevagu. Do pobjede su Zagrepčani došli slično kao i u Vinkovcima. Nisu stvorili konkretnu priliku nego se Mandžukić u 81. minuti bolje snašao u gužvi.

Nakon utakmice Mandžukić je objasnio razloge loše igre Dinama: "Najveći je problem bio što smo u utakmicu ušli sa stavom da ćemo Inter lako dobiti."