04.10.2009. / 17:35

Bundesliga: Stuttgart - Werder 0-2

U pretposljednjoj utakmici osmoga kola njemačkog nogometnog prvenstva Werder je na Mercedes-Benz Areni uzeo sva tri boda Stuttgartu pobijedivši ga 2-0...

Werder je slavio u StuttgartuWerder je slavio u StuttgartuVeć u trećoj minuti Pizzaro je svojim petim ovosezonskim pogotkom u šestoj odigranoj utakmici sezone usmjerio utakmicu. Gol je postigao glavom nakon dodavanja Marka Marina.

Niti u drugo poluvrijeme domaća momčad nije krenula dovoljno čvrsto što je ovaj puta znao iskoristiti Aaron Hunt. U 51. minuti je bio precizan za konačnih 2-0.

Kolo će biti zaključeno nakon utakmice posljednjeplasirane Herthe i momčadi Hamburga.

Bundesliga, 8. kolo:

Stuttgart – Werder 0-2 (Pizzaro 3, Hunt 51)

Kasnije:

Hertha – HSV

Redoslijed: 1. Bayer 13, 2. HSV 10 (-1), 3. Schalke 16, 4. Hoffenheim 14, 5. Mainz 14, 6. Wolfsburg 13...

Wolfsburg doveo prvog strijelca nizozemske lige

Dosadašnji član Heerenveena Bas Dost novo je pojačanje njemačkog Wolfsburga. Dvadesettrogodišnji nizozemski napadač prošle je sezone postigao 32… Više