31.10.2009. / 18:40

1. HNL, 13. kolo: Cibalia pobijedila Međimurje, a Lokomotiva Zadar

U prvim subotnjim utakmicama 13. kola Prve HNL Cibalia je pobijedila Međimurje 3:0, a Lokomotiva je bila bolja od Zadra 1:0

Stadion CibalijeStadion CibalijeU prvim subotnjim utakmicama 13. kola Prve HNL Cibalia je pobijedila Međimurje 3:0, a Lokomotiva je bila od bolja Zadra 1:0.

Nakon osvojenog boda na Maksimiru protiv Dinama, Cibalia nastavlja s odličnim igrama. Vinkovčani su na domaćem travnjaku lako došli do pobjede od 3:0 protiv Međimurja.

Cibalia je povela pogotkom Krešimira Prgometa u 11. minuti, Kresinger povisuje na 2:0 u 33. minuti, a konačnih 3:0 postavlja Edin Husić u 67. minuti.

U drugom dvoboju dana Lokomotiva je došla do pobjede nad Zadrom pogotkom Nine Bule u 70. minuti iz jedanaesterca. U istoj minuti zbog žestokog prosvjeda isključen je gostujući trener Dalibor Zebić.

Inter je jučer pogotkom Golema u 83. minuti pobijedio Istru 1:0.

Metalfest Hrvatska 2012 - jeftinije ulaznice do 01. 06.

Samo su četiri dana ostala do početka Metalfesta Hrvatska 2012, festivala koji će po mnogo čemu biti poseban. Uz to što je prvi, povijesni Open air… Više