21.11.2009. / 21:45

NLB liga: Crvena zvezda prva porazila Cibonu u sezoni

Cibona je poražena u BeograduCibona je poražena u BeograduKošarkaši Cibone doživjeli su prvi poraz (72-51) u ovosezonskom izdanju regionalne NLB lige i to u Beogradu od Crvene zvezde. Izjednačen prvi dio utakmice zamijenila je napadačka nemoć cibosa u drugome.

Bila je to pomalo čudljiva utakmica čiji je prvi dio obilježila kanonada trica s obje strane, a nastavak mnogo veća indisponiranost u šutu.

Poglavito se to odnosi na gostujući sastav koji je u nastavku zaustavljen na svega 13 ubačenih koševa, od čega tek dva (!?) Tomasova u posljednjih deset minuta igre.

Zvezdu je do četvrte pobjede u devetoj utakmici vodio Vuk Radivojević s 13 poena i šest skokova, dok je Marko Tomas ponovno bio najbolji pojedinac zagrebačke momčadi. Ubacio je 22 poena (trica 6-9) za 32 minute igre.

Radnički - Cedevita

Redoslijed: 1. Cibona 8-1, 2. Olimpija 6-2 (-1), 3. Zagreb 6-2 (-1), 4. Hemofarm 4-4 (-1), 5. Široki 4-4 (-1), 6. Zadar 4-3 (-2), 7. Budućnost 3-5 (-1), 8. Partizan 4-3 (-2), 9. Crvena zvezda 4-5, 10. Cedevita 3-5 (-1), 11. Helios 3-5 (-1), 12. Radnički 3-5 (-1), 13. FMP 3-4 (-2), 14. Bosna 1-7.