25.11.2009. / 16:42

Autor: Ivica Medo

Hrvatski kup: Dinamo u završnici utakmice slomio Pomorac

Pogocima Dimitriosa Papadopoulosa i Milana Badelja Dinamo je u prvoj utakmici četvrtfinala hrvatskog Kupa pobijedio Pomorac 2:0

Dimitrios Papadopoulos u susretu s Ajaxom Dimitrios Papadopoulos u susretu s Ajaxom Pogocima Dimitriosa Papadopoulosa i Milana Badelja Dinamo je u prvoj utakmici četvrtfinala hrvatskog Kupa pobijedio Pomorac 2:0.

Dinamo je postigao prvi pogodak tek u 82. minuti. Na Ibanezovo dodavanje Papadopoulos je skrenuo loptu i tako prevario vratara Prskala. Drugi pogodak za Dinamo postigao je Badelj 3. minuti sučeve nadoknade. Badelj je poentirao glavom nakon ubačaja iz kornera.

Uzvratna utakmica igra se u Zagrebu 9. prosinca.