25.11.2009. / 23:55

U prvim utakmicama četvrtfinala hrvatskog Kupa Zagreb i Hajduk odigrali su u Kranjčevićevoj 0:0, dok su Osijek i Šibenik remizirali 1:1 u Gradskom vrtu.

Davor Vugrinec promašio je jedanaesteracDavor Vugrinec promašio je jedanaesteracNajbolji Zagrebov igrač Davor Vugrinec izborio je jedanaesterac u 55. minuti, ali i potvrdio staro pravilo da igrač na kojem je napravljen jedanaesterac ne bi trebao izvoditi najstrožu kaznu. Subašić je otišao lijevo, a lopta desno, no samo pokraj vrata.

Tomasov je u 81. minuti imao šansu utakmice za Hajduk, no iako je bio sam pred Skenderom nije uspio pogoditi mrežu. Hajduk odlazi u Split s povoljnih 0:0.

U Osijeku domaćin je poveo u 68. minuti preko Šorše, a Šibenik je izjednačio tri minute kasnije pogotkom Vidića.

Dinamo je u Kostreni pobijedio Pomorac 2:0 pogocima Dimitriosa Papadopoulosa (82.) i Milana Badelja (90+3).