29.11.2009. / 15:45

Gregory CoupetGregory CoupetGolman PSG-a Gregory Coupet (37) samoozlijedio se u 82. minuti utakmice francuskoga nogometnog prvenstva između PSG-a i Auxerrea na Parku prinčeva.

Nastojeći spasiti jednu loptu od odlaska u korner, bivši francuski reprezentativac nezgodno je doskočio cijelom težinom tijela na lijevo stopalo. Gležanj nije izdržao i Coupet se u očaju stao previjati uz rub igrališta.

Iz pariškog su kluba tijekom večeri potvrdili da je Coupet slomio gležanj, te da je hitno operiran u pariškoj bolnici Pitie-Salpetriere. Trener PSG-a Antoine Kombouare smatra da će se njegov prvi golman teško oporaviti do kraja tekuće sezone.

Bivši čuvar mreže Lyona i madridskog Atletica, obzirom na godine, mogao bi čak i okončati karijeru.

U dvoboju 15. kola Parižani su inače prekinuli Auxerreov niz od sedam prvenstvenih pobjeda. Slavili su domaći 1-0.