30.11.2009. / 01:59

Le Championnat: Rennes osvojio bod na Gerlandu

Nogometaši Lyona i Rennesa odigrali su bez pobjednika, 1-1 u posljednjoj utakmici 14. kola francuskog nogometnog prvenstva

Jean-Alain Boumsong i Asamoa GyanJean-Alain Boumsong i Asamoa GyanNogometaši Lyona i Rennesa odigrali su bez pobjednika, 1-1 u posljednjoj utakmici 14. kola francuskog nogometnog prvenstva.

Gosti su poveli u 14. minuti, a strijelac je bio Asamoah Gyan. Bio je to njegov već osmi prvenstveni pogodak ove sezone. Na konačnih 1-1 izjednačio je Lisandro Lopez u 42. minuti iz slobodnog udarca. Obje su momčadi imale prilike i za pobjedu, ali se do kraja rezultat nije mijenjao.

Bosansko-hercegovački reprezentativac Miralem Pjanić igrao je u Lyonu do 77. minute, kada ga je zamijenio Ederson.

Lyon se eventualnom pobjedom mogao izjednačiti sa vodećim Bordeauxom po broju bodova. Bordeaux je prikupio 28 bodova, a Lyon je drugi s dva boda manje.