06.12.2009. / 19:35

Bundesliga II: Grlić hat-trickom donio pobjedu Šašiću

Milan ŠašićMilan ŠašićOd kada je Karlovčanin Milan Šašić preuzeo njemačkog drugoligaša Duisburga, ta momčad nije doživjela poraz. Treću pobjedu, uz dva remija, upisali su u nedjelju protiv Paderborna (3-1).

Najzaslužniji za slavlje u 15. kolu Bundeslige II bio je nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Ivan Grlić. Sjajnu je utakmicu okončao hat-trickom zabivši domaćinima pogotke u 44., 66., i 78. minuti susreta, čime je sam preokrenuo uvodno vodstvo kojeg je Paderbornu u šestoj minuti donio Saglik.

Grlić se na listu strijelaca nije upisivao do nedjelje kada je odigrao deveti ovosezonski susret u Bundesligi II.

Petnaesto kolo druge njemačke nogometne lige okončat će se u ponedjeljak utakmicom Greuther Fürtha i Aachena.

Dino Drpić odradio je svih devedeset minuta u gostujućoj pobjedi Karlsruhea kod Ahlena, također 3-1.

Bundesliga II, 15. kolo, nedjelja:

Ahlen - Karlsruhe 1-3

Oberhausen - 1860 Munchen 0-1

Paderborn - Duisburg 1-3

Redoslijed: 1. Kaiserslautern 36, 2. St. Pauli 32, 3. Arminia 28, 4. Düsseldorf 27, 5. Augsburg 25, 6. Duisburg 25...

Bundesliga 2: Hertha osigurala ekspresni povratak u prvu ligu

Nogometaši berlinske Herthe u ponedjeljak su proslavili povratak u Bundesligu. U posljednjoj utakmici 31. kola druge njemačke lige Hertha je u… Više