09.12.2009. / 15:50

Hrvatski kup: Sjajan volej Ibaneza u pobjedi Dinama protiv Pomorca

Luis IbanezLuis IbanezU uzvratnoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa Dinamo je u Zagrebu pobijedio Pomorac 3:2, čime je potvrdio prolazak u polufinale jer je u prvoj utakmici u Kostreni bio bolji od Pomorca s 2:0.

Gosti su poveli u 15. minuti golom Ivčića koji je izašao sam pred Picaka, zaobišao ga i poslao loptu u mrežu.

Kramarić u 29. minuti poravnava rezultat nakon odlične asistencije Sammira.

Pred sami kraj poluvremena dogodio se najuzbudljiviji trenutak na utakmici, Ibanez je sjajnim volej udarcem matirao vratara Pomorca Šagotu, pa je Dinamo otišao na poluvrijeme s vodstvom od 2:1.

Chago je u 57. minuti postigao treći pogodak Dinama nakon asistencije Kramarića.

Gosti su smanjili na 3:2 u 69. minuti preko Nenadića, no do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.Četvrtfinale Hrvatskog kupa:

DINAMO - POMORAC 3:2

(Sammir 29, Ibanez 45, Chago 57/Ivčić 15, Nenadić 69)