14.12.2009. / 08:00

Primera: Novi poraz madridskog Atletica

Još jedan poraz AtleticaJoš jedan poraz AtleticaNogometaši Villarreala nastavljaju s dobrim igrama. Treću uzastopnu prvenstvenu pobjedu upisali su u Madridu protiv Atletica (2-1) u utakmici 14. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Sve do prve minute sudačke nadoknade utakmice činilo se da će susret završiti remijem, no tada je Llorente (ušao u igri u 80.) svladao Asenja za pobjedu svoje momčadi.

Prethodio je tome pogodak glavom Fustera koji je u 48. izjednačio za gostujući sastav.

Vodstvo domaćina, koji ove sezone igre neprepoznatljivo slabo u Primeri, donio je Simao iskoristivši Reyesovo proigravanje s centra u 36. minuti susreta.