20.12.2009. / 08:00

Primera: Nema Luisa Fabiana, nema pobjede za Sevillu

Roberto Soldado Roberto Soldado Brazilac Luis Fabiano je ove sezone u Primeri, u deset nastupa, postigao osam pogodaka. No, njegova trenutačna ozljeda uzrokuje i probleme za Sevillu.

U utakmici 15. kola Getafe se osladio s tri boda na Ramon Sanchez Pizjuan stadionu pobjedom 2-1. Getafe, inače, ili gubi ili pobjeđuje u gostima. Dosad su izgubili pet utakmica, ovo im je bila treća pobjeda, najcijenjenija dosad.

Roberto Soldado je opet bio heroj u redovima Getafea. Postigao je dva pogotka (u 12. i 33. minuti), a time je došao do brojke od 10 pogodaka u Primeri. Time je treći strijelac prvenstva.

Malu nadu je Sevilli dao Negredo koji je u 51. minuti smanjio na 2-1, ali unatoč silnim nastojanjima domaćina do kraja je ostalo tih 2-1.

Posljednju subotnju utakmicu će na Santiago Bernabeu odigrati Real i Zaragoza.